Google Adwords, dünyanın en büyük arama motoru olan Google tarafından sunulan ücretli reklam hizmetidir. Google Adwords hizmetinin işletmelere kazandırdığı birçok avantaj bulunmaktadır. Google Adwords ile rakiplerinizle bir açık arttırmaya girersiniz, alakalı reklam, kullanıcı dostu bir internet sitesi ile yüksek bir kalite puanı elde ettiğiniz takdirde ne kadar iyi bir teklif verirseniz internet siteniz o kadar üst sıralarda olacaktır.

Google Adwords ancak reklamlarınızın tıklanması karşılığında sizden ücret alır. Adwords reklamları, geleneksel reklam mecralarından farklı olarak ölçülebilir, güvenilir ve esnektir. Reklamlarınızı kaç kişinin gördüğü, kaç kişinin internet sitenizi ziyaret ettiği veya sizi arayanların yüzdesini görme şansına sahipsiniz.

Google Adwords ile reklam vermek için yüksek reklam bütçelerine ihtiyacınız yoktur. Düşük tutarlarda reklam kampanyaları oluşturarak mucizeye şahit olun!

Neden Google Adwords?

Google Adwords ile internet sitenizi yeni kullanıcılarla buluşturabilir, hizmetlerinizi daha iyi tanıtabileceğiniz ve pazarlayabileceğiniz bir ortam yaratabilirsiniz.

Hedefi Şaşmazsınız!

Google Adwords ile potansiyel müşterilerinizin karşısına onlar sizin verdiğiniz hizmeti aradığı anda çıkarsınız. Bu sayede büyük ölçüde geri dönüş almanız kaçınılmazdır.

Kontrol Tamamen Sizde

Reklamlarınız belirli bölgelerdeki, ülkelerdeki veya işletmenize belli bir uzaklıkta bulunan kullanıcıları hedeflenebilir. Tüm bunlar dışında potansiyel müşterilerinizin yaş veya cinsiyet gibi tüm özelliklerini seçebilirsiniz

Biz Neler Yapıyoruz?

  • Sizi doğrudan zirveye taşıyacak anahtar kelime çalışmaları yapıyoruz.
  • Anahtar kelimelerinizle alaka düzeyi ve ilgi çekiciliği yüksek reklam metinleri oluşturuyoruz.
  • Google Adwords bütçenizi en iyi şekilde optimize ediyoruz. Minimum tutarla maksimum verime ulaşmanızı sağlıyoruz.
  • Reklamlarınızı sürekli kontrol ediyoruz ve müdahale edilmesi gerektiği an harekete geçiyoruz.
  • Size en iyi hizmeti verebilmek adına 7/24 ulaşılabilir durumdayız.
  • Kalite puanınızı etkileyen en önemli faktörlerden biri olan internet sitenizin açılış sayfasını gerektiği durumlarda optimize ediyoruz.
  • Site içeriğiniz güncel değilse, açılış sayfanız anahtar kelimenizle uyumlu değilse, sayfalar arası geçiş kullanıcıyı zorluyorsa, site açılış hızınız yavaşsa kullanıcı olumsuz etkilenecektir. Google bu durumu fark ederek kalite puanınızı düşürürüz. Tüm bunları ve dahasını dikkate alarak internet sitenizde ihtiyacınız olan güncellemeleri yapıyoruz.
  • Eğer bir internet siteniz yoksa ve Google Adwords avantajlarından faydalanmak istiyorsanız size profesyonel bir internet sitesi tasarlıyoruz.