Google görüntülü reklam ağı dünya üzerinde iki milyondan fazla internet sitesinde çeşitli reklam biçimleri üzerinden iletişim kurmanızı sağlar. Google görüntülü reklamları ile oluşturacağınız bir kampanyayı tüm internet kullanıcılarının %90’ı görecektir.

Google görüntülü reklam ağı sayesinde marka bilinci oluşturabilir veya yeniden pazarlama seçeneğini kullanarak hizmetlerinizden faydalanmaya hazır potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Reklam verirken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan biri hedef kitlenizi doğru seçmek ve reklamınızın görüneceği kitlenin nerede olduğunu bilebilmektir. Bunun için içeriğe dayalı hedefleme seçeneğinin kullanılması gereklidir. Reklamınızın nerede görüneceği de tamamen sizin elinizdedir. Manuel yerleşimler seçeneğini kullanarak reklamınızı belirli web sayfalarında, çevrimiçi videolarda, oyunlarda, RSS beslemelerinde ve seçtiğiniz mobil siteler ile uygulamalarda gösterebilirsiniz.

Görüntülü reklam ağında kullanılabilecek reklam seçenekleri metin, resim, video veya rich media biçimleridir. Bu reklam seçeneğiyle kullanıcılarınızın aklında daha çok kalabilir, daha çok ürün veya hizmet satışı sağlayabilir ve müşteri bağlılığı yaratabilirsiniz.

Google görüntülü reklam ağında hedeflerinize ne kadar ulaştığınızı ölçmeniz mümkündür. Reklamınızın hangi web sayfalarında yayınlandığını veya en fazla tıklama alan reklamlarınızı ölçmeniz mümkündür.

Arama motoru reklamlarından farklı olarak; kullanıcılar sizi aradıkları anda değil, siteler arasında gezinirken, sitelerin Google reklamları bölümünde sizin reklamınızı göreceklerdir.

Biz Neler Yapıyoruz?

  • Google görüntülü reklam ağında yayınlanacak reklamınızı video veya görsel olarak sizin tercihleriniz doğrusunda en etkili şekilde hazırlıyoruz.
  • Google arama kampanyalarında yaptığımız gibi reklamınızı optimize ediyoruz.
  • Reklamınızın yayınlanacağı internet sitelerinin seçimini yapıyoruz.
  • Bütçenizi en doğru şekilde yönetiyoruz.
  • Reklamınızı 7/24 takip ediyoruz ve müdahale edilmesi gerektiği an ediyoruz. Ayrıca istediğiniz zaman bilgi alabilmeniz için sürekli ulaşılabilir durumdayız.
  • Reklamınızın durumunu size haftalık olarak raporluyoruz.